• Свеж
САМО МОМЧИЊА Термички долна облека Set – 2 Парче Вафли Поврзана Врвот и Долго Џонс (2T-16)

САМО МОМЧИЊА Термички долна облека Set – 2 Парче Вафли Поврзана Врвот и Долго Џонс (2T-16)

DEN 382.80

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ТЕРМИЧКИ TEE : Екстра топло и сит момчиња долги ракави термички т-маица обезбедува максимална удобност; Ова мека вафли врвот ќе го задржи вашето дете или момче удобно во најстудените зимски ноќи; Кожа-пријателски и топли ткаенини го прави овој спиење топ-мора да има објект во вашиот син гардероба.Супер Пријатна температура за регулирање на материјал со целосна намали екипажот вратот исто така, може да се носи како пижами на зиморничав ноќ.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме погледнете го опис на производот за дополнителни детали.

За производот

Купувачите избираат и