• Свеж
Angelbird AV ПРО SD Картичка MK2 V90 | 128 GB

Angelbird AV ПРО SD Картичка MK2 V90 | 128 GB

DEN 3839.76

Од стока
Достапно.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Брз, сигурен и широко компатибилен SDXC V90 мемориската картичка за Full HD, 4 K+ и СУРОВИНИ снимање на видео и фотографија.SDXC, UHS-II, Видео Брзина Класа 90 Max Прочитајте 300 MB/s, Max Пишување брзина од 280 MB/s U3, Класа 10 За Full HD, 4 K+ и СУРОВИНИ снимање на видео и фотографија.X-зраци, магнетни и ESD доказ Шок, прашина, влага и температура доказ.Angelbird е висока вршење на SDXC UHS-II V60 и V90 картички се произведува во мали производство работи и конструиран со извлекување на детали за брзина, перформанси и сигурност во различни апликации кои се движат од dslr фото и кино камери за беспилотни летала и акција камери.Бесплатни податоци за наплата на услуги во хард - и софтвер level Free податоци за наплата на услуги во хард - и софтвер ниво (исклучиво предвидено од страна Angelbird во Австрија).AV ПРО SD картички се започне брзо и престој брзо, туркање на границите на перформанси во најбезбедно можен начин.Кој Стабилен Проток перформанси технологија идеален за high-definition, lossless (drop-бесплатно) снимање на видео и јасни, мазна пукна фотографија резултати.Се очекува рок-солидни перформанси во екстремни температури.Достапни во голем број на капацитетите со широк дијапазон на камерата за компатибилност за реалниот свет перформанси, компатибилност и сигурност.

За производот

Купувачите избираат и