• Свеж
Primal Елементи Морски Животни Сапун Леб

Primal Елементи Морски Животни Сапун Леб

DEN 1217.04

Од стока
Достапно.

Вид, мирис, форма и се чувствуваат станаа заштитен знак на Primal Елементи сапуни.Морски Живот, блескава видите под морето!Јасни и чисти, со навестување на зелена тревни белешки.Нашиот стандарден Леб Сапун е околу 41/2 "x 11" и може да се сече на парчиња.Тежината е 5.5 Килограми.Чиста Зеленчук Глицерин, Сапун.Рачно изработени.Направен во САД.Намалување на вашиот сопствен свежо парче.Вегетаријанската формула, Paraben и Натриум Lauryl Сулфат слободни.Целосна леб на чиста зеленчук глицерин, сапун.Парче на вашиот сопствен сапун бар за пријатели и семејство.Уживајте во уникатен, шарени дизајни и прекрасен мириси.Нашиот стандарден Леб Сапун е околу 41/2 "x 11".

За производот

Купувачите избираат и