• Свеж
Природата е Градина Кето Салата Topper - Сите Природни Конзерванси или Вештачки Вкусови - Поддржува Имунолошкиот систем и Дигестивниот Здравје - Премиум Квалитет - Вку

Природата е Градина Кето Салата Topper - Сите Природни Конзерванси или Вештачки Вкусови - Поддржува Имунолошкиот

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

ВКУС ЗГОЛЕМИ Нашата салата toppers се спакувани полн со најдобрите состојки од природата може да го понуди, со нашите Кето Вкусен Салата Topper дека карактеристики slivered бадеми, ореви, pepitas, семки од сончоглед, и chia сирење стапчиња.ЏЕЗ ДО ТОА - Дали е тоа светлина прскање со вода или тешки мал број, дајте му на вашиот салата дека нешто екстра.Природата е Градина салата topper е името, и со додавање на вкус и текстура е нашата игра!Но чекај!Не престане да постои, нашата toppers оди одлично со чорби, ориз, чинии, и кари.КЕТО УДАР - Ние во Природата Градина се обврзува да snacking со цел, без оглед на вашите секојдневни потреби.Тоа е причината зошто ние го создадовме овој Кето Салата Topper, имајќи кето додека подобрување на вкусот на вашите салата!.ФУНКЦИОНАЛНА ЗАКУСКИ - Нашите производи се во совршена работа закуска!Чувајте пакет во вашата работна маса фиока, спортска торба, или со нетрпение очекуваме да свеж и природен вкус како пост-работа закуска.Ние сме посветени на функционалност, кој е зошто сите на нашите кеси се рециклираат!.ХРАНА ЗА ЖИВОТ - на Cibo Вита гордееме на обезбедувајќи ви секогаш ќе ги добијат најдобрите за помалку!Ние обезбедуваме smart јадење одлуки за сите во вашето семејно, со страст за природни & поздрава храна.

За производот

Купувачите избираат и