• Свеж
Оскар Mayer Сланина Битови со Hickory Чад Вкус Додадено (3 oz Пакет)

Оскар Mayer Сланина Битови со Hickory Чад Вкус Додадено (3 oz Пакет)

DEN 59.52

Од стока
Достапно.

оскар mayer вистински сланина битови со додадена hickory чад вкус се пушеле за автентичен вкус.направени со 100% реално сланина за квалитет.целосно варен сланина битови се лесно да се додаде на било сад.hickory чад вкус додадени за автентичен вкус.шест 3.0 оз.кеси на оскар mayer вистински сланина битови со додадена hickory чад вкус. 25 калории по порција.hickory чад вкус додаде.целосно да се готви.Земјата string : сад. 25 Калории по Порција.Hickory Чад Вкус Додаде.Целосно Да Се Готви.

За производот

Купувачите избираат и