• Свеж
Бебе Момче денот на Вљубените Облека Romper Долг Ракав Мрачно Едно Парче Bodysuit Jumpsuit со Капа Бебе Облека Сет

Бебе Момче денот на Вљубените Облека Romper Долг Ракав Мрачно Едно Парче Bodysuit Jumpsuit со Капа Бебе Облека

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Памук смеса.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. ❤【Материјал】Висок квалитет памук мешавина, многу мека, дише и кожа-пријателски.Новороденото бебе момче симпатична симпатична и модни onesie, совршен за Денот на Вљубените, Прво Денот на Вљубените Лице. ❤【Моден Дизајн】"Cutest Вљубените некогаш" писмо за печатење едно парче romper jumpsuit, crewneck, етапни рамо, долг ракав bodysuit со шари дизајн, направи вашето бебе повеќе симпатична.Прилепува на дното за промена на пелена на пригоден начин. ❤【Повод】Погоден за Прв Денот на Вљубените, крштевки, партија, свадба, секојдневно носење, бебе фотографија, бебе туш подарок, семејството слика или Роденден.Долг Ракав bodysuit сет за пролет, есен, зима. ❤【Големина】На Вљубените облека е погоден 3-6months новородено бебе момче, бебе момче денот на вљубените облека 6-9 месеци 9-12 месеци бебе момчиња, 12-18 месеци деца бебе момче.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред цел. ❤【Пакет вклучуваат】1 x Бебе Момче Rompers + 1 x Шапка.Бебе момче 1 денот на вљубените подароци новороденче денот на Вљубените облека поставите бебе момче мојата 1 Денот на Вљубените тимови.Мојот прв денот на Вљубените бебе момче облека Долг Ракав bodysuit сет за пролет, есен, зима.Погоден за Прв Денот на Вљубените, крштевки, партија, свадба, секојдневно носење, бебе фотографија, бебе туш подарок, семејството слика или Роденден.Материјал : Висок квалитет на памук blend Design : "Cutest Вљубените некогаш" писмо за печатење едно парче romper jumpsuit Snaps на дното за промена на пелена на пригоден начин.Мојот прв денот на Вљубените бебе момче облека Долг Ракав bodysuit сет за пролет, есен, зима.Погоден за Прв Денот на Вљубените, крштевки, партија, свадба, секојдневно носење, бебе фотографија, бебе туш подарок, семејството слика или Роденден.

За производот

Купувачите избираат и