• Свеж
C2G 40684 VGA + 3.5 mm Аудио Видео Кабел со Метален Конектори M/M, Plenum CMP-Отценети, Црна и бела (50 Метри, 15.24 Метри)

C2G 40684 VGA + 3.5 mm Аудио Видео Кабел со Метален Конектори M/M, Plenum CMP-Отценети, Црна и бела (50 Метри,

DEN 6719.76

Од стока
Достапно.

Идеално, високи перформанси решение за видео презентации, видео проектори, плазма екрани, LCD или CRT монитори, KVM прекинувачи, а во инсталации каде кабелот мора да се изврши во текот на долги растојанија.Идеално, високи перформанси решение за видео презентации, видео проектори, плазма екрани, LCD или CRT монитори, KVM прекинувачи, а во инсталации каде кабелот мора да се изврши во текот на долги растојанија.На plenum оценка е неопходност за било системи интегратор работа на едукативни или комерцијални инсталација.Кабел конструкција се состои од три 75 Ohm 28 AWG coax кабли плус три 26 AWG извртени пар и два 26 AWG проводници обезбедување сигнал интегритет во вашата инсталација.Ниско-чад CMP-номинална ПВЦ надворешниот јакна обезбеди заштита од пожари потребни за да се кандидира на овие кабли во ѕидови и воздухот plenums без потреба за канал.Покрај метал HD15 конектор за домување, кабелот е заштитен од страна на конзервирани бакарна плетенка обезбедување на минимум 85% покриеност и со алуминиумска фолија и се исцеди жица за да се обезбеди 100% покриеност.Еден 3.5 mm стерео машки приклучок на секој кабел крај се поврзува на вашиот аудио извор.На plenum-се оценети со висока резолуција кабел кој можете да им верувате за вашата инсталација!.Брзо поврзување на видео дисплеј со звучници; плус кабелот е CMP-номинална за ѕид инсталација без канал.Идеално, високи перформанси решение за видео презентации, видео проектори, плазма екрани, LCD или CRT монитори, KVM прекинувачи, а во инсталации каде кабелот мора да се изврши во текот на долги растојанија.На plenum оценка е неопходност за било системи интегратор работа на едукативни или комерцијални инсталација.Кабел конструкција се состои од три 75 Ohm 28 AWG coax кабли плус три 26 AWG извртени пар и два 26 AWG проводници обезбедување сигнал интегритет во вашата инсталација.

За производот

Купувачите избираат и