• Свеж
RZX 16 ЗАНИТВАМ ОРЕВ АЛАТКА Рака Слепи Riveter,RIVNUT Возбудлив Алатки со Орев Поставување на Систем за целосно 12mandrels M3 M4 M5,m6,м8,m10 М12, 10-24, 1/4-20, 5/16-18,3/8-16,1/2-13 +115PCS Заковки Ореви

RZX 16 ЗАНИТВАМ ОРЕВ АЛАТКА Рака Слепи Riveter,RIVNUT Возбудлив Алатки со Орев Поставување на Систем за целосно

DEN 1151.52

Од стока
Достапно.

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- Алатката-бесплатно брз-промена на главата дизајн направете го тоа едноставно да го промените mandrels и носот парчиња брзо и без потреба за дополнителни алатки, мазна вашиот проект и зачувај вашето време. 【Силен ,Издржлив И Заштеда на Енергија】- 16 инчен подолго јаглероден челик рака и ергономски рачки со двојно соединение шарки максимизирање потпора , тоа дефинитивно спаси многу напор отколку нормално 14 инчен занитвам орев алатка ,особено поголема големина:M10,М12 ,3/8,1/2,Дури и дама може да го направи DIY лесно сами по себе. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】- Обезбеди прилагодено fastener решение за широк возбудлив апликации, како што телото панели, велосипед додатоци, мебел и украси, особено за off-road / Џип измени. 【КОМПЛЕТЕН ПРИБОР】- Опремени со 12 PCS меѓусебно mandrels(Метрички M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12; SAE 10-24, 1/4-20, 5/16-18, 3/8-16,1/2-13) и 115pcs занитвам ореви. 【Гаранција И Сервис】- Incase не сте задоволни со овој производ за било која причина, или имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да услуга, можете во секое време.Вкупна Должина : 410mm Max.работни удар : 9mm Дизајниран со круг knurled ракав и прилагодливи орев систем .Погоден за занитвам големини : M3 M4 M5,m6,м8,m10 М12, 10-24, 1/4-20 , 5/16-18,3/8-10.1/2-13 се одликува со кутија М8 Mandrel веќе на алатка така пластична кутија е празна.

За производот

Купувачите избираат и