• Свеж
WETOLS Занитвам Орев Алатка, Рака Занитвам Орев Алатка со 7 Метрички & Инчен Mandrels M6 М8 M10, 1/4-20, 5/16-18, 3/8-16, 70pcs Rivnuts и Удар футрола - НИЕ-882

WETOLS Занитвам Орев Алатка, Рака Занитвам Орев Алатка со 7 Метрички & Инчен Mandrels M6 М8 M10, 1/4-20, 5/16-18,

DEN 1007.76

Од стока
Достапно.

Разни Mandrels - На занитвам орев алатка опремени со 7pcs меѓусебно mandrels(Метрички M6 М8 M10; SAE 1/4-20*2, 5/16-18, 3/8-16).Лесен за Употреба - На mandrel на Wetols 14" Занитвам Орев може да биде лесно да се отстрани од страна на рака, за лесно mandrel промена или одржување.Цврсти и Издржливи - На mandrels на нашата страна занитвам орев алатка е направен од Хром челик со топлина третираат 40℃ и арм е направен од 45 јаглероден челик, која се заштити од корозија и се спротивстави на деформација.Цврст Удар Случај - Сите Додатоци се пакуваат во удар моделирани футрола за лесно складирање и преносливост.Секоја алатка е поставена во близина на својот позиција за да се спречи движење и гребење.Комплетен Прибор - 70pcs занитвам ореви (10 занитвам ореви за секој mandrel,20 занитвам за SAE 1/4-20).Ве молиме имајте во предвид дека 1/4-20 mandrel беше инсталиран во пиштол.

За производот

Купувачите избираат и