• Свеж
Сите за Knotting Рециклирани Еден Влакно Ресни Мозок (Шампањ, 3мм)

Сите за Knotting Рециклирани Еден Влакно Ресни Мозок (Шампањ, 3мм)

DEN 1473.60

Од стока
Достапно.

РЕЦИКЛИРАН/ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ - нашата нова линија на ресни кабли сега доаѓаат во рециклирани верзија!На бои, текстури, и се чувствувам на секој мозок остануваат исти како и неговата не-рециклирани колега.Производителот работеле многу напорно за да ги задржи сите овие integrities истиот.Уште карактеристики не картон гајтанот во средината, значи и помалку отпад.Помагање на животната средина, а тоа е она што ви се допаѓа најмногу!.НАПРАВЕН ВО ТУРЦИЈА - врвен квалитет памук папочната врвца може да се види и почувствува.Турција е познат по своите текстилната индустрија.Ќе падне во љубов со нашата убава ресни кабелот.Загарантирана!. 18 ПРЕКРАСНИ БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ - толку многу убави бои за да изберете од.Никогаш не треба да се грижите ако боја сте изборот на боја е бојата на што всушност се добива.Она што боите вашиот видите овде е боја ќе се добие.Само разликата е што тие се многу убава во лицето! : ) Повеќе бои наскоро!.СИЛЕН но СЕПАК МЕКА НА РАЦЕ - не плускавци тука.Поминаа деновите, каде што се болки во рацете.Со нетрпение очекуваме да на денови на создавање на убави ресни креации на целиот ден и ноќта.Не дозволувајте болки во рацете и прстите ве спречи да го прави она што го сакаат.Ресни во текот на целиот ден е она што јас го велам!.НАЈУБАВИТЕ РАБ - за Сите Knotting памук string може да се чешлани надвор лесно и создава најубавите дополнителните дека не метежот.Боја : Шампањ | Големина : 3мм.

За производот

Купувачите избираат и