• Свеж
Aoopistc Шарени Вратоврска Боја Лигавче Престилка со Предниот Џеб + Рерна Мит + Тенџере Држачот се Поставува за Отпорни на Топлина за Жените Печење Готвење Љубовници

Aoopistc Шарени Вратоврска Боја Лигавче Престилка со Предниот Џеб + Рерна Мит + Тенџере Држачот се Поставува

DEN 1819.20

Од стока
Достапно.

Пакет : 1 x Фурна Мит + 1 x Тенџере Носителот + 1 x Престилка.Големина : Рерна Мит (11.4 x 7.5-инчен); Тенџере Носител(8.1 x 6.9-инчен); Престилка(36 X 26.8 инчен).Материјал : Рерна Мит е изработена од водоотпорен материјал со памук infill.Престилка е направен од висок квалитет на полиестер.Карактеристики : отпорни на Топлина; трајни, привремени, дише, не се лизга; Плоштад подлога има виси циклуси да кука во близина на рерната за лесен за складирање; Рерна mitts штити страна од топлина и scalding.Престилка Уникатен Дизајн : пригоден пред џеб складирање телефон, леќата пакети, итн.Adjustabkle вратот рака.Боја : Вратоврска Боја.

За производот

Купувачите избираат и