• Свеж
Цреша Република Цреша Рен Сос - Мичиген Цреши - Зачинета и Слатко - 9 оз Тегла

Цреша Република Цреша Рен Сос - Мичиген Цреши - Зачинета и Слатко - 9 оз Тегла

DEN 311.28

Од стока
Достапно.

ЦРЕША РЕН СОС : остри зачин на рен коренот е омекнат е доволно само од страна на сладост на Мичиген цреши во овој гурмански стил Цреша Рен Сос.ЕДЕН ОЗ 9 ТЕГЛА : неверојатно вкусна дополнуваат да се печено говедско месо или филе, можете исто така да го поттикне нашите Цреша Сос од Рен во пире од компири за zingy гарнир.И тоа може да се претвори во хо-hum шунка сендвич во lunchtime ремек-дело!Бидете сигурни да го задржи тегла или две на рака во вашиот провизии.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Изработени од најквалитетни состојки, вклучувајќи Мичиген Цреши — нашите Цреша Рен Сос е гурманските третираат!.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Мичиген цреши, рен корен, и зачини потенцира овој сос.Без вештачки состојки се користат во овој производ.ЗА НАС : Основана во Глен Арбор, Мичиген, во 1989 година, Цреша Република слави Мичиген е Montmorency Курва Цреша преку своите 200+ цреша-базирани производи вклучувајќи чоколадо покриени со цреши, BBQ сосови, џемови, желеа, salsas, орев меша, сладолед toppings, печива, мирудии, сода, поп, цреша вино и цреша пиво.Од компанијата основањето, Цреша Република има донирани за nonprofits дека позитивно влијание на животната средина и заедници низ Мичиген.

За производот

Купувачите избираат и