• Свеж
Woeber е Сендвич Пал Сос од Рен, 16-Унца Единици (Пакување од 6)

Woeber е Сендвич Пал Сос од Рен, 16-Унца Единици (Пакување од 6)

DEN 311.28

Од стока
Достапно.

Случај на шест 16-унца стискаш шишиња на рен сос и се шири (96 вкупно унци).Направени со уверение Кошер состојки, вклучувајќи оцет, рен, и жолчки од јајце.Нула грама на транс масти и холестерол по порција.Свежо земјата рен помеша со посебни зачини во крем база; додава кора од лимон за сендвичи, преливи за салата, и сосови.Охајо-базирани, семејна сопственост Woeber е прерасна во еден од најголемите добавувачи на рен во сад.Големина на : 1 Фунта (Пакување од 6).

За производот

Купувачите избираат и