• Свеж
Woeber е Рен Сос (1 - 16 мл)

Woeber е Рен Сос (1 - 16 мл)

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Крем и Мазна.Направени од Свежо-Земјата Рен.Се меша со Marinades, Преливи за Салата, и Сосови.Woeber е Потпис се Шири!.Woeber е пикантен вкус е создаден од свежо земјата рен помеша со посебни зачини во крем база.Нејзината мазна текстура шалтери својата топло, жива вкус да го направи тоа совршено сендвич шири.Нашите сос од рен, исто така, го подобрува marinades, преливи за салата и натопи рецепти.

За производот

Купувачите избираат и