• Свеж
Manischewitz Крем Сос од Рен 9.5 оз (2 Парчиња) | Кошер за Пасхата

Manischewitz Крем Сос од Рен 9.5 оз (2 Парчиња) | Кошер за Пасхата

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

БОГАТА & КРЕМ - Постојат многу рендан рен производи, но ретко оној што е и вкусни крем.Уживајте во!.РАЗНОВРСНА - Надградба на вашиот салати, компири, gefilte риба, како и други главни entrees со Manischewitz Крем Рен.Совршена како потопување сос или се шири!.ЗДРАВА НАТОПИ - Богати со антиоксиданси, па можете да се чувствувате добро во врска со храната која ја јаде.УДОБЕН - Ова доаѓа како погодно две пакет еден за дома и уште еден за работа-значи дека никогаш не ќе мора да се направи без.УВЕРЕНИЕ - Кошер за Пасха и во текот на годината.Manischewitz Крем Сос од Рен 9.5 оз (2 Парчиња).

За производот

Купувачите избираат и