• Свеж
Тренингот се Водат за Рака, Јога Водат Бендови Прилагодлива Должина, Сина Стабилна Флексибилни за Танц Вежби за Салата

Тренингот се Водат за Рака, Јога Водат Бендови Прилагодлива Должина, Сина Стабилна Флексибилни за Танц Вежби

DEN 852.00

Од стока
Достапно.

Се протега : Тренингот на бендот може да се промовира постепено нежно се протега кои ги штитат вашите мускули и ќе ви овозможи да стане повеќе флексибилни секој ден.Прилагодлива Должина : D : D облик тока овозможи можете да ја прилагодите појас за удобно должина, се свитка лабава крај назад во себе и затегнете ја на саканата големина.Мултифункционален : Јога за околу рака може да помогне да се загрее, подобрување на еластичноста, зацврстување и додадете предизвик за вашиот тренингот, погоден за јога и танц вежби.Квалитет на Лента : Јога се протега појас направени од висока густина лента материјал, мека и еластична, трајно и преносливо, што е удобно за вас да ги користите.Стабилна И Флексибилна : Јога за околу рака може да обезбеди дополнителна стабилност и флексибилност за да се протега, јога, терапија, тренингот, и повеќе.Функција : 1. Стабилна И Флексибилна : Јога за околу рака може да обезбеди дополнителна стабилност и флексибилност за да се протега, јога, терапија, тренингот, и повеќе.2. Се протега : Тренингот на бендот може да се промовира постепено нежно се протега кои ги штитат вашите мускули и ќе ви овозможи да стане повеќе флексибилни секој ден.3. Квалитет на Лента : Јога се протега појас направени од висока густина лента материјал, мека и еластична, трајно и преносливо, што е удобно за вас да ги користите.4. Мултифункционален : Јога за околу рака може да помогне да се загрее, подобрување на еластичноста, зацврстување и додадете предизвик за вашиот тренингот, погоден за јога и танц вежби.5. Прилагодлива Должина : D : D облик тока овозможи можете да ја прилагодите појас за удобно должина, се свитка лабава крај назад во себе и затегнете ја на саканата големина.Спецификација : Предмет Тип : Јога Тензија Појас Материјал : Висока густина лента, од легиран Должина : Околу. 180cm / 70.87 во (Без Затворач)Функција : Еден вид на едноставни inelastic појас, кој може да обезбеди дополнителна стабилност и флексибилност за да се протега, јога, терапија, тренингот, и повеќе.Пакет Листа : 1 x Yoga Тензија Појас .

За производот

Item Type:
Yoga Tension Belt
Material:
High density ribbon, alloy
Length:
Approx. 180cm / 70.87in (Without Clasp)
Function:
A kind of simple inelastic belt, which can provide extra stability and flexibility to stretching, yoga, therapy, workout, and more. 
Package List:
1 xYoga Tension Belt  :

Купувачите избираат и