• Свеж
Јога Отпор Бенд Пилатес Ремени: 2 парчиња Bule Јога Обука Појас Жените Вежба Појас Дом Салата Фитнес Јамка Појас

Јога Отпор Бенд Пилатес Ремени: 2 парчиња Bule Јога Обука Појас Жените Вежба Појас Дом Салата Фитнес Јамка Појас

DEN 1893.60

Од стока
Достапно.

1. Лесен и пренослив, погодна за двете дома вежбање и го прават спортот надвор.Мала еластичност на бендот ви овозможува подобро да се процени вашата која се протега на границата.Нашиот фитнес ремени се третираат во посебен начин кој ги прави да се чувствуваат исклучително удобно на кожата.Се користи за затоплување до glutes и нозе, активирање на колковите, одење страна чекори, хип киднапирањата, клеча, хип thrusts, напред или назад прошетки, од страна лежи школки, удар грбот и многу повеќе.Ова е повлече ремени, направен од високо - квалитет со силиконска материјал, еколошки, безбедно и издржливи.Опис Јога обука појас.Лесен и пренослив, погодна за двете дома вежбање и го прават спортот надвор.Карактеристики - Боја : Сина - Size : 25. 00 X5. 00 X0. 10см/ 9. 82 X1. 97 X0. 04in - Материјал : Силика гел Пакет, Вклучувајќи 2 x повлече ремени.

За производот

Купувачите избираат и