• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Фитнес Отпор Бендови 8 Зборот Тензија Назад Протега Појас Дома Обука Уред Еластична гума за џвакање Јаже Вежби Отпор Бендови (Боја : Виолетова)

DSFGDNCV Јога Ремени Фитнес Отпор Бендови 8 Зборот Тензија Назад Протега Појас Дома Обука Уред Еластична гума

DEN 388.32

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Против пролизгување нозе, фитнес, слабеење.Се користи за јога, мускулите зграда, bodybuilding, сеопфатна спорт.Изработени од памук, полиестер материјал, издржлив.Нашите јога замав е погодна за луѓе на секоја возраст.Боја : Сина, Црна, Виолетова, Pink Fit : Рацете, Грбот, Нозете и Колковите, погодна за двете сила за обука и мускулите обука.Пакет се Вклучени : 1*8 Зборот Градите Проширувач Rope Size : 15*42cm.

За производот

Купувачите избираат и