• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени 150cm *15cm Јога Отпор Бендови Пилатес Ремени Еластични Вежби за Обука Бенд Салата Спорт Водат Рака на Нога Фитнес Додатоци (Боја : Жолта)

DSFGDNCV Јога Ремени 150cm *15cm Јога Отпор Бендови Пилатес Ремени Еластични Вежби за Обука Бенд Салата Спорт

DEN 1684.80

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Погоден за јога, балет, Пилатес, спорт, спортски тимови, релаксација и флексибилност за обука.Ефикасно се водат и за вежбање на целото тело мускулите, стабилизирање на држење на телото и контрола на истегнување дистанца, да се подобри физичката активност, телото sculpting, јога и Пилатес.Тоа може да се мијат со вода и ги избриша со влажна и сува крпа.Меки, еластични, носат-отпорни, и добар вкупните перформанси.Производ Материјал : TPE Производ Големина : 150*15cm Боја : Жолта, Сина, Зелена, Виолетова, Розова.

За производот

Купувачите избираат и