• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Против Пролизгување Фитнес Јога Вежби Еластична Отпор Бенд Сила за Обука Појас Салата за Вежбање Комплет Прибор за Остварување на Алатката (Боја :

DSFGDNCV Јога Ремени Против Пролизгување Фитнес Јога Вежби Еластична Отпор Бенд Сила за Обука Појас Салата за

DEN 2114.40

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Се користи за остварување на задникот, горниот и долниот нога мускулите, баланс на телото, и да го зајакне јадрото сила на телото.Издржливи, висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Се користи за јога, која се протега, балет.Мулти-прстен структура ви овозможува да се водат во различни ставови, се водат на вашето тело за време на топло-ups, танци и Пилатес.Материјал : latex Size : 32 CMcolour : Сина , Розова , Purple Packing : 1 пакет.

За производот

Купувачите избираат и