• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Crotch Отворање Еластична Јога Појас се Повлече Јаже Handstand Јаже, Повлечете Продолжување Појас Сплит Пониски Половината Тренер Опрема (Боја : Виолетов?

DSFGDNCV Јога Ремени Crotch Отворање Еластична Јога Појас се Повлече Јаже Handstand Јаже, Повлечете Продолжување

DEN 1358.40

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Издржливи, висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Ви овозможува да го издржат напорни вежби и да се намалат повредите.Мулти-прстен структура ви овозможува да се водат во различни ставови, се водат на вашето тело за време на топло-ups, ора, и пилатес.Погоден за јога, балет, спорт, спортски тим, релаксација и флексибилност за обука.

За производот

Купувачите избираат и