• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени 1pc Јога Отпор Бендови Фитнес Гумени Бендот Еластична Хип Круг Проширувач Бендови Салата Фитнес Плен Бенд Дома Тренингот Лента (Боја : Розова)

DSFGDNCV Јога Ремени 1pc Јога Отпор Бендови Фитнес Гумени Бендот Еластична Хип Круг Проширувач Бендови Салата

DEN 480.48

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Издржливи, висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Редовна пракса на squats може да се прават срцето посилно и да се подобри вашите колкови.Кога се протега, таа се опушта и се загрева на мускулите околу зглобовите, помага да се зголеми опсегот на движење, и на тој начин помага да се спречат повреди.Меки, еластични, носат-отпорни, и добар вкупните перформанси.Материјал : Полиестер памук + водат yarn Packaged вклучуваат : 1 * отпор band Size : 230cm.

За производот

Купувачите избираат и