• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Унисекс Леопард Печати Јога Клеча Круг Јамка Колковите Отпор Бендови Еластична Тренингот Фитнес Опрема (Боја : 3)

DSFGDNCV Јога Ремени Унисекс Леопард Печати Јога Клеча Круг Јамка Колковите Отпор Бендови Еластична Тренингот

DEN 1219.20

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Изработени од мек памук полиестер ткаенини со латекс предиво вградени во него, и еластични и флексибилни.Дизајнот на работ не само што го подобрува еластичноста, но исто така и ги намалува проблемите на надворешниот valgus кога го користите.Погодна за многу вежби, како што се протега, warmups, кои клечат, Пилатес, јога, хип наведнуваат нога печатот, итн.Погоден за јога, балет, Пилатес, спорт, спортски тимови, релаксација и флексибилност за обука.Материјал : Полиестер Памук, Латекс Предиво, Гума Големина : 66*8cm Package се Вклучени : 1* Хип Отпор Бенд.

За производот

Купувачите избираат и