• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Јога Отпор Стап Пилатес се Држиме Bodybuilding Салата Цевка Еластична Бендови Фитнес Алатка за Обука Вежба Алатка Затворен Спортски

DSFGDNCV Јога Ремени Јога Отпор Стап Пилатес се Држиме Bodybuilding Салата Цевка Еластична Бендови Фитнес Алатка

DEN 1485.60

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Оваа пилатес отпор бенд бар е добра вежба алатка, тоа може да ви помогне да се задржи добро тело форма и да ви помогне да губат телесната тежина.Дршката е coved со пена whcih е удобно да се одржи и да може да ги заштити вашите раце, како и.Тоа е погоден за обука на вашиот флексибилност и истегнување на вашите нозе, можете исто така да го користите на сила обука.Усвојува супериорен материјал, отпорот бенд стап се издржливи и долготрајни, не е лесно да бидат оштетени.Материјал : NBR пена + метал внатрешна цевка + латекс цевка.Боја : Pink Size : 91cm.

За производот

Купувачите избираат и