• Свеж
DSFGDNCV Јога Ремени Фитнес Гума Бендови Клеча Отпор Појас Обука Кружни Еластична Бенд Вежби за Задник Нозе Бедрото Јога Тренингот Опрема (Боја : Розова)

DSFGDNCV Јога Ремени Фитнес Гума Бендови Клеча Отпор Појас Обука Кружни Еластична Бенд Вежби за Задник Нозе

DEN 638.40

Од стока
Достапно.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понапредни став или облик.Се користи за остварување на задникот, горниот и долниот дел од нога мускулите, баланс на телото, и да го зајакне јадрото сила на телото.Кои клечат е најдобра вежба за да се зголеми нога сила.Клеча надолу за да го зајакне вашето срце.Редовни squats може да се прават срцето посилно и да се подобри вашите колкови.Материјал : Tapestry памук + латекс silkcolour : Зелена , Розова , Purple Size : 15*3.15 CM.

За производот

Купувачите избираат и