• Свеж
Wraxly Ткаенина Расте Кеси - 7 Литри Шарени Две-Тон Чувствува Колонист Садови. Најдобри Градинарство Подарок за Мајка ми, Татко ми, и Растителни Љубовници! Премиум Тешк?

Wraxly Ткаенина Расте Кеси - 7 Литри Шарени Две-Тон Чувствува Колонист Садови. Најдобри Градинарство Подарок

DEN 959.28

Од стока
Достапно.

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА GARDENERS - Нашиот 5-пакет е убаво спакуван во 2 литри црна расте торба.Избор на боја и две-тон шема на бои ги прават овие кеси радост да се даваат и добиваат како градинарство подарок за мажите и жените.Знае некој кој сака да се организира?Овие кеси, исто така, направи најдобрите подароци како totes, контејнери, и складирање и кеси.ОРИГИНАЛНИОТ ДВЕ-ТОН РАСТЕ КЕСИ - Wraxly е уникатен дизајн ја подига растение расте кеси на сосема ново ниво.Wraxly Оригиналната Две-Боја Премиум Расте Торби не се само за растенија.Тие се организираат и да се подобрат и вашиот дом и во градина.Мекото чувствува материјал го прави овие количка за мулти-цел кеси идеален за чување на играчки, облека, перење, крпи, книги, ќебиња и повеќе.РАСТЕ ПОЗДРАВ РАСТЕНИЈА - Крпа расте садови се спречи корени од кружење и наместо да се промовира клима-кастрење на поголема, поздрав и посреќен растенија.Нашите nonwoven ткаенина обезбедува одлични дренажа и им овозможува на вашиот корени да дишат.Промовира здрава почва микроби.ЛЕСНО ПОПОЛНУВАЊЕ КЕСИ - Нашите кеси се направени со висока густина, 2mm nonwoven ткаенина што ја прави нашата фабрика садови цврсти доволно да се исправи кога е празен.Овозможува лесно поставување на вашиот цвеќиња и зеленчук.Прави идеална домати торба, или, како што сите околу градинарство тенџере.Перат и еднократно.НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ - знаеме дека имате опции, па ние сакаме да се направи купување од нас најлесниот избор, и тоа е причината зошто ние ви нудиме нашите Wraxly Гаранција.Ако за било која причина, нашиот производ не ги исполни вашите стандарди, само да го испрати назад нашиот начин за замена или целосна наплата!Изборот е ваш.Секој двор или балкон градинар ќе сакаат овие шарени расте кеси.Мулти-боја 5-пакет доаѓа во комплет во црна подарок торба и е запечатена во јасна поли торба за да ги задржи вашите кеси чисти.Совршени за подароци-давање.Само додадете лак и неговите подготвен да оди!.Бојата зона на врвот е заштитена со водоотпорен лагер.Овој дизајн го намалува количеството на вода на косата (и грозен дамки), овозможувајќи ви да оди подолго помеѓу наводнување.Тоа, исто така, природно се спречува сува џебови, и им овозможува на почвата да се исуши од врвот надолу, подобро реплицира расте во земјата.Аерација зона на дното е unlined и дише, дозволувајќи им на струење на корените.Оваа аерација зона е со цел да се промовира коренот на режење и обезбедува одлични вода дренажа.

За производот

Купувачите избираат и