• Свеж
Скриени Долина Прелив за Салата и Врвот, Оригинални рамките на една фарма, 52 оз

Скриени Долина Прелив за Салата и Врвот, Оригинални рамките на една фарма, 52 оз

DEN 895.20

Од стока
Достапно.

РАНЧОТ ОБЛЕКУВАЊЕ : Додадете Оригинални Ранчот облекување на повеќе од само салати - додадете во кокошка или тестенини како вкусна врвот за лесен, вкусен оброк.ГЛУТЕН СЛОБОДНИ : Совршен за на училиште ручеци или дворот BBQs, овој класичен глутен слободни салата е толпата pleaser како Америка #1 за продажба на ранчот облекување.ПРЕЛИВ за САЛАТА : ја Добиете вашата дневна доза на зеленчук во вкусна начин, со додавање на Ранчот како салата врвот или да го користите како класичен veggie натопи.CONDIMENT : да се Користат како topper на хамбургери, сендвичи и облоги за да го освежите вашиот оброк првично или weeknight рутински или како се натопи со чипови, пица и пилешко ленти.ВЕЧЕРА прават ЛЕСНО : Додадете инстант вкусот на вашата омилена салата, гриз или гарнир со еден допир на крем Скриени Долина Оригинални Ранчот Облекување.Вкусна прилог на зеленчук и месо.Глутен-слободни.Вкус Име : оригинални сточарство | Големина : 52 Fl Мл (Пакување од 1) Донесе прекрасниот вкус на Скриени Долина Оригинални рамките на една фарма до вашата маса.Дали можете да го додадете во вашето семејство е омилен ручек, вечера или ужина, тоа веднаш се дава секоја плоча повеќе POW.Вкусна прилог на зеленчук и meats Gluten-слободни.Уживајте во нашите Оригинални Сточарство како прелив или да се натопи и имам арома на богата, крем добрина.Изберете од апетитот Краставица, вкус на Сланина, Бивол и повеќе.Скриени Долина има клоци-до Ранчот вкусови, кои им служи на екстра deliciousness.Нашите грчки, Светлина, и Едноставно Ранчот преливи пукна со вкус, па можете да уживате во голема Ранчот вкус кој ќе работи за вас.Микс нашите вкусни Ранчот леќата се меша во натопи или посипете го врз секое јадење да се направи тоа уста поење задоволство.

За производот

Купувачите избираат и