• Свеж
Миленичиња Чешлање Алатки Dematting Четка-2 Еднострани и Безбедно Undercoat Гребло-Deshedding Чешел за Кучиња и Мачки со Средна и Долга Коса-Не Повеќе Непријатни Пролевање и се В?

Миленичиња Чешлање Алатки Dematting Четка-2 Еднострани и Безбедно Undercoat Гребло-Deshedding Чешел за Кучиња

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

❤️【2-во-1 Двојна Глава Различни Заби, Различни Употреба】 17 сечилото страна гребло се користи за да се четка и отсечени undercoat . 9 сечилото страна гребло се користи за да се отсечени душеци. ❤️【Безбедно и Удобно】Не-нула заоблени надвор заби нежно масажа на домашно милениче кожата.Во меѓувреме, забите внатрешната страна е остри доволно за непречено се намали во текот на најтешките душеци, tangles и јазли. ❤️【Висок Квалитет】Исклучително Квалитетни Нерѓосувачки Челик Чешел отстранува лабава undercoat, душеци, tangles и јазли без оштетување на topcoat. ❤️【не се лизга и ергономски】Лесни Не се Лизга зафат рачка за удобно држење и стабилност.Секогаш нежно расчешлајте во насока на раст на косата на вашето домашно милениче удобност. ❤️【100% ЗАДОВОЛСТВО Услуга】Ние нудиме ЗАМЕНА МИЛЕНИЧЕ ЧЕТКА или НАПЛАТА ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот набавка(предмет на Условите).Без прашања, без нервози.Боја : Сина.

За производот

Купувачите избираат и