• Свеж
GKanMore Базен Вакуум Главата и Skimmer Нето Поставите Вклучени 47 Монтажни Пол, Спа Езерцето Базен Чистење Материјали и Додатоци

GKanMore Базен Вакуум Главата и Skimmer Нето Поставите Вклучени 47 Монтажни Пол, Спа Езерцето Базен Чистење

DEN 1063.20

Од стока
Достапно.

☞Здрав и Лесен - базен со правосмукалка се состои од цврсти пластични вакуум главата, и фино мрежа торба, на skimmer нето-е изработен од пластична рамка, полипропилен парична казна мрежа која овозможува максимална издржливост. ☞Лесен за Употреба - Брза конекција инсталација, 5 делови стандард кој се одвојува алуминиум пол дизајниран, најдолго комбинација на 120cm/47.2 инчен, најкус комбинација на 49cm/19.3 инч.Ги исполни вашите различни потреби.Едноставна операција, лесно да се поврзете со вакуум главата или skimmer нето. ☞Користење на Вакуум Главата со Торба - Ова е лесно да се соберат подводни cleaning tool е едноставно напојува со притисокот на водата од градинарски црева.Притисокот на водата од снег ќе создаде venturi ефект, цртање лисја и други остатоци во колекцијата торба. ☞Користење на Skimmer Мрежа Нето - На skimmer да се движи без напор преку вода, фина мрежа пребивање ефикасно топки нагоре, дури и на најмалите грешки и честички. ☞Апликација - Овој вакуум главата и skimmer нето поставите погоден за чистење подводни мали дребулии, базен, спа, базен или топла када, фонтана, над теренот и spasher базени, итн. 1* Skimmer Нето. 1 * Вакуум Главата База. 1 * Цревото Конектор,. 1 * Mesh Торба,. 1 * Водата Доводното,. 1* Пол Конектор,. 1* Алуминиумска Легура Пол(5 Одделенија).Овој авион базен вакуум главата и skimmer нето сет со торба и 47" монтажни алуминиум легура пол кој е пренослив, брза конекција за инсталација и лесен за употреба.Притисокот на водата од снег ќе создаде venturi ефект, цртање лисја и други остатоци во колекцијата торба.Тоа погоден за чистење подводни мали дребулии, базен, спа, базен или топла када, фонтана,над теренот и spasher базени, итн.

За производот

Купувачите избираат и