• Свеж
YST Базен Алатка за Чистење Додаток Носител и Организатор на Базен Одржување Комплет,четки, лист rakes, ,мрежи, skimmers, итн - Голема кука(4)

YST Базен Алатка за Чистење Додаток Носител и Организатор на Базен Одржување Комплет,четки, лист rakes, ,мрежи,

DEN 465.12

Од стока
Достапно.

Доаѓаат со закачалки ,Р прстени со хардвер - Не базен додатокот се вклучени.Конструиран за повеќето базен четки, rakes, мрежи, skimmers, итн.и столбови.Не ' рѓосувачки челик 304 - погодна за внатрешна употреба или груби отворено врнежлив употреба.Нема рѓа за години и да се обезбеди долго време издржливост.Им овозможи на повеќе алатки за да се постават рамен против ограда или ѕид.Нема повеќе вкусовите во текот на алатки или столбови.Идеален организаторот за зачувување на сите ваши базен чистење одржување елементи заедно и се подготвени за лесен пристап и употреба.Држете ги сите вашите четки, мрежи, vacuums, столбови и други чистење прилози уредно зачувани во едно место.

За производот

Купувачите избираат и