• Свеж
Viv & Лу Tidelines Кулер Торба

Viv & Лу Tidelines Кулер Торба

DEN 439.20

Од стока
Достапно.

11" L x 8" W x 8. 5" H. Изолирани со Запечатени Внатрешни работи PEVA Обвивка.Преден Џеб, со Велкро Размавта Затворање.Dual Zip Околу Затворање.Лесен-за-Носат Рачки.Направени на квалитетот полиестер материјал со лесен-за-чистење, изолирани внатрешни работи обвивка.Карактеристики zip-околу затварање со метални патент повлекува; Просторен главната преграда за закуски и пијалаци.Преден џеб, со велкро размавта затворање.Мерки приближно 11 x 8 x 8. 5 инчи.Здрав засилен рачки за лесна употреба и транспорт.

За производот

Купувачите избираат и