• Свеж
Gohide 1pcs Европски Стил рачно изработени Дрвена Рачка Огледало Дрво Рамка Преносни Огледало со Една Рачка Бања Огледало Шминка Огледала

Gohide 1pcs Европски Стил рачно изработени Дрвена Рачка Огледало Дрво Рамка Преносни Огледало со Една Рачка

DEN 453.36

Од стока
Достапно.

Име На Производ : Европски Стил Огледало Дрвен Материјал Огледало Со Една Рачка Бања Огледало.Материјали : Дрво , Процес : рачно изработени , Производ Тежина : околу 200g.Производ големина : 29.2 * 15.7 cm,Огледало големина : 13.5 * 13.4 cm.Употреба : шминка, прикажување, декорација, декоративни.Answer : ___________________________ Note : Цврсто дрво се справи со еден единствен лик во огледало.

За производот

Купувачите избираат и