• Свеж
Компактно Огледало, Батерија Запалени Шминка Огледало, 2X Зголемена Огледало со Светлина, Мала Рака Огледало за Патување, Нарушување Слободни, Екран на Допир Dimmable, Р

Компактно Огледало, Батерија Запалени Шминка Огледало, 2X Зголемена Огледало со Светлина, Мала Рака Огледало

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

????【USB Полнење Компактно Огледало】Оваа запалени шминка огледало може да се користи за 1 недела (30 минути на ден) кога наполни за 2 часа. ????【Smart Touch & Прилагодува Осветленоста】Оваа шминка огледало со светлина усвојува smart touch технологија.Лесно може да се претвори за вклучување/ исклучување.Stepless dimmable дизајн обезбедува природно осветлување во текот на ноќта во различни прилика. ????【Применливи Прилики】Тоа може да се користи во текот на денот и ноќта, особено во текот на ноќта, кога сте во слабо средина, можете да се применуваат шминка во секое време, насекаде.Мора да се за исклучителна девојки. ????【1 X/ 2 X Зголемување】истражување на Пазарот покажува, во споредба со 10 X зголемена огледало, 2 X ослободува од искривени и dizzying и доволно за да се соочи со детали. ????【Poratble Патување Шминка Огледало】3.5 инчен дијаметар и 0.7 инчи дебела само.Идеален џеб огледало за чанта, џеб и чанти.Специјален подарок за вашиот љубовник, пријатели, мајка, ќерка.Боја : Розова.

За производот

Купувачите избираат и