• Свеж
2 ПАРЧИЊА Срце Облик на Шминка Рака Огледало,Патување Рачно Огледало Преносни Лични Козметички Огледало со Рачка (Розова и црвена Роза)

2 ПАРЧИЊА Срце Облик на Шминка Рака Огледало,Патување Рачно Огледало Преносни Лични Козметички Огледало со Рачка

DEN 2037.60

Од стока
Достапно.

ДИЗАЈН : Симпатична љубов облик дизајн со пинк и се искачи црвена боја,изгледа крајно симпатична и убава.ПРЕНОСНИ : Корисна и Лесна нема да биде премногу обемни и за дома и за патување користи како компактно огледало.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие огледала усвојување на еко-пријателски ABS пластика, лесен и безбеден за користење за секој кој сака убавината и лична нега.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Giftable објект со 2 бои за тинејџерите, девојки, жени,сестри ,жени за роденден или празници.ГОЛЕМИНА : Прибл. 7.28 * 5.12 инчи.Боја : Розова и Црвена Роза.

За производот

Купувачите избираат и