• Свеж
ALTRA Мажите AL0A4VQL Rivera Патот Работи за Чевли

ALTRA Мажите AL0A4VQL Rivera Патот Работи за Чевли

DEN 3067.20

Од стока
Достапно.

Увезени.Останете Фокусирани на : Конструирани мрежа горен дел се лесни, дише и подготвени за на отворен пат.Добиете Удобно : Altra ЕГО midsoles обезбеди одговорно но сепак мека возење и Foot Shape пети кутии овозможи на прсти да се релаксираат и да се шири надвор природно.Притисни Себе : Неутрален Inner Flex midsole технологија ја зголемува флексибилноста и ефикасноста.Изграден За Вас : Био потпетици се дизајнирани да го имитираат природната форма на човечкото стапало за непречено пета-да-пети транзиција.Одиме Понатаму : Балансирана Амортизирање платформа места на пета и forefoot на исто растојание од земјата, која го поттикнува ниско влијание слетувања.

За производот

Купувачите избираат и