• Свеж
Нова Рамнотежа на Мажите Ryval Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите Ryval Работи за Чевли

DEN 1112.16

Од стока
Достапно.

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Модерна Силуета : Подигнете вашиот работи опрема со овие Нови Рамнотежа трчање.Горниот дел е не-шие изградба нуди елегантен се вклопуваат и се чувствуваат и модерна силуета дека revamps вашиот тренингот изглед.Модерна Конструкција за Одличен Одговара : На кожа/mesh горниот дел на овие Нова Рамнотежа деца' трчање карактеристики на stitched-надолу совет и foxing детали за да се обезбеди флексибилна поддршка и издржливост.Мека Underfoot Амортизирање : На ABZORB midsole апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор, се даваат на овие деца' трчање удобно се чувствуваат кој трае во текот на целиот ден.Дизајниран за Поддршка и Издржливост : Овие деца' перформанси чевли се карактеризираат силни гумени outsole да понуди долготрајна издржливост, изграден да застане за секојдневна употреба и игралиште носат и солза.Достапни во голем број на Бои : Од неутрални тонови за да смели нијанси, овие cushioned работи чевли за деца се достапни во широк спектар на нијанси за да одговараат на стилот и боја параметри на вашиот малку еден.Новиот Биланс на 680 v6 деца " водење чевли е патики кои мешавини стил и перформанси за да ги задоволи и двете деца и возрасни слично.Модерен дизајн и прозорци вашиот малку на еден кул фактор, кој не-шие изградба за елегантни се вклопуваат и се чувствуваат дека е сит и сигурно, без да бидат премногу тесни, доставување и удобно се вклопуваат и современ стил.На рационализација на силуета на овие работи чевли за деца вклучува кожа и решетката горниот материјал со stitched-надолу совет и foxing детали за флексибилна поддршка и трајност на трајни.Овие деца' перформанси чевли, исто така, вклучуваат ABZORB midsole дека апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор, за cushioned возење што се kiddos од училницата за да игралиште и насекаде во меѓувреме.Овие удобно деца " водење чевли се достапни во различни бои кои се движат од неутрална да се смели и светла, така што вашето дете може да го избере оној кој одговара на нивниот стил и ја зголемува нивната самодоверба.

За производот

Купувачите избираат и