• Свеж
ПУМА Жените Ultraride Работи за Чевли

ПУМА Жените Ultraride Работи за Чевли

DEN 1298.16

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Гумен ѓон.Висок раст лесни ЕВА midsole.Гумени outsole со cutaways и видливи undersock.TPU пета парче за дополнителна поддршка.Midsole погон плоча со динамичен дизајн мост.Пета до Пети се откажат : 12 mm.

За производот

Купувачите избираат и