• Свеж
chaqlin Жените Трчање Дише Lightwear Мрежа Горниот Спорт Спортски Туризам Тениски Патики Мачка Шема Станови за Девојки

chaqlin Жените Трчање Дише Lightwear Мрежа Горниот Спорт Спортски Туризам Тениски Патики Мачка Шема Станови

DEN 2757.84

Од стока
Достапно.

Ткаенина единствена.Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функција : Дише мрежа горниот нека вашата нога задржи сува,не се лизга единствена,лесни удобен за носење,мода и уникатен печатени Донесе добро расположение на вашите спорт време.Апликации : За мажите и жените.Погоден за спорт,патот трчање,џогирање, секојдневен,патување,пешачење и така натаму.Големина Совети : Различни брендови на чевли ќе има отстапување во големина на табелата, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата(покаже во главната слика) за да ја изберете вистинската големина.Ова чевли, исто така, има мажи големина,ако треба мажи големина и не може да го најде тоа, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања пред или откако ќе го поставите цел, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.chaqlin Мрежа Патики Сите имаат мажите големина и жените големина.Многу стилски и удобно,лесен во тежина,модерен и персонализирана шема,suitabel за цела сезона.Долготрајни испечатени со користење на најнова ласерски и термичка обработка на слика трансфер на технологија.Answer : ___________________________ Note : Нашите чевли големина може да се има некои отстапувања со други брендови чевли, ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за да го изберат правото чевли големина.Ние прифаќаме прилагодено дизајн,ако имате било која слика сакате да ја печатите на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.chaqlin најновите модерен бренд.Нашите производи ги покрие сите возрасти,палета на производи се состои разни торби/ранец,чевли,облека,дом декорација и така натаму,ние сме постојано развивање на повеќе производи.Сите наши производи се вистински и сосема нов.Сликите се прекрасни, нашата фабрика користи најновата ласерски и термичка обработка на слика технологија за да се произведе долготраен слики кои навистина се издвојува.Ви благодариме за вашиот бизнис!Ние секогаш ќе се бори за 100% задоволството на клиентите.Вашето задоволство е нашата најголема моќ!Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

За производот

Купувачите избираат и