• Свеж
БЛАГОДАТТА KARIN Жените 50-тите Гроздобер Молив Фустан Капа Ракав Шаване Фустан CL7597

БЛАГОДАТТА KARIN Жените 50-тите Гроздобер Молив Фустан Капа Ракав Шаване Фустан CL7597

DEN 791.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Цветни Фустан : Памук + Spandex; Солидна Се Облекуваат : Rayon + Најлон + Spandex.Патент затворање.КАРАКТЕРИСТИКИ : Bodycon Молив Фустан; 50-тите Стил; Капа Ракави; V Деколте; Назад Патент; Тенок Одговара.ЗАБЕЛЕШКА : ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ФУСТАН НЕМА ВОДАТ, СОЛИДНА БОЈА ОБЛЕКА ИМА ИСТЕГНУВАЊЕ.Slim fit шаване фустан прегратки вашиот криви убаво, прави да изгледа секси и елегантен во исто време.Оваа 1950-тите гроздобер молив фустан е совршен за кентаки дерби партија, саем, коктел, црква, свадба, канцелариски работи, и дневни на повик.ГОЛЕМИНА : ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата слики внимателно (Не Големината на Табелата), ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА НА СОЛИДНА БОЈА Е РАЗЛИЧНА ОД PRINT ФУСТАН.

За производот

Купувачите избираат и