• Свеж
Винс Camuto Жените се Потсмеваат на Вратот Дијамант Ватенка Јакна

Винс Camuto Жените се Потсмеваат на Вратот Дијамант Ватенка Јакна

DEN 2575.44

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Ова се потсмеваат на вратот дијамант ватенка јакна од Винс Camuto е совршен прилог на вашиот outerwear гардероба.Ова е одлична за преодните сезони или ладилникот пролет/лето денови и ноќи.Од центарот задниот, грбот должина мерки 28".Печ џебовите на градите и во половината детални со металик прилепува.Маскирани јакна.Ткаат тип : Ткиво.Ова се потсмеваат на вратот дијамант ватенка јакна од Винс Camuto е совршен прилог на вашиот outerwear гардероба.Ова е одлична за преодните сезони или ладилникот пролет/лето денови и ноќи.

За производот

Купувачите избираат и