• Свеж
Allegra К Жените Стојат Јака Zip Лесни Quilted Јакна

Allegra К Жените Стојат Јака Zip Лесни Quilted Јакна

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

Машина Wash.Zip Горе, Лесни, Целосно Наредени, Архивиран Џебови, Редовно Се Вклопуваат.Повод : Викенд , Одмор, Одат да , Секојдневно Носење, Викенд, на Прошетка на кучето, Шопинг.Совршен за спарување со фармерки и маица за секојдневен изглед.Машина За Миење Внатре Кон Надвор.Модел Големината на Телото : Висина : 5'6", Градите : 33 1/2 инчи, Половината : 25 5/8 инчи, Хип : 34 5/8 инчи, модел е облечен во XSmall.Категорија : Основни Јакна.Монтажа : Редовни Одговара.Повод : Ден-за-Ноќ, Викенд.Модел : Чиста.Сезона : Зима.Sleeve Стил : Долг Ракав.Вратот Стил : Застане Јака.Пред Стил : Zip Нагоре.Овој класичен костум има сезона-опфаќа флексибилност.Тенките најлон материјал со мека рака се чувствуваат ве спречи од ладното време.Убаво е да се стави sweatshirt внатре.Стојат Јака.Zip-Up.Целосна Обвивка.Коса Џеб.Карактеристики : Категорија : Основни Јакна Фитинг : Редовни Одговара Повод : Ден-за-Вечер на Викенд Шема : Чиста Сезона : Зима Ракав Стил : Долг Ракав Вратот Стил : Застане Јака Пред Стил : Zip Нагоре.

За производот

Купувачите избираат и