• Свеж
Allegra К Жените Стојат Јака Zip Лесни Quilted Јакна

Allegra К Жените Стојат Јака Zip Лесни Quilted Јакна

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина Wash.Zip Горе, Лесни, Целосно Наредени, Архивиран Џебови, Редовно Се Вклопуваат.Повод : Викенд , Одмор, Одат да , Секојдневно Носење, Викенд, на Прошетка на кучето, Шопинг.Совршен за спарување со фармерки и маица за секојдневен изглед.Машина За Миење Внатре Кон Надвор.Модел Големината на Телото : Висина : 5'6", Градите : 33 1/2 инчи, Половината : 25 5/8 инчи, Хип : 34 5/8 инчи, модел е облечен во XSmall.Категорија : Основни Јакна.Монтажа : Редовни Одговара.Повод : Ден-за-Ноќ, Викенд.Модел : Чиста.Сезона : Зима.Sleeve Стил : Долг Ракав.Вратот Стил : Застане Јака.Пред Стил : Zip Нагоре.Овој класичен костум има сезона-опфаќа флексибилност.Тенките најлон материјал со мека рака се чувствуваат ве спречи од ладното време.Убаво е да се стави sweatshirt внатре.Стојат Јака.Zip-Up.Целосна Обвивка.Коса Џеб.Карактеристики : Категорија : Основни Јакна Фитинг : Редовни Одговара Повод : Ден-за-Вечер на Викенд Шема : Чиста Сезона : Зима Ракав Стил : Долг Ракав Вратот Стил : Застане Јака Пред Стил : Zip Нагоре.

За производот

Купувачите избираат и