• Свеж
Јуда Jewelers 8мм Црна Нерѓосувачки Челик Исламската Муслимански Shahada Прстен

Јуда Jewelers 8мм Црна Нерѓосувачки Челик Исламската Муслимански Shahada Прстен

DEN 119.76

Од стока
Достапно.

Солидна Нерѓосувачки Челик; Никел Слободни и Противалергиски.Прстен Никогаш не ' Рѓа или Зелена Прст, Куполата Стил, Удобност Одговара. 8ММ Ширина, Полиран, Сјајна, Laster Текст, Никогаш не Раде.Нема Бог освен Алах и Мухамед е Неговиот Пратеник.Подарок кутија НЕ е вклучена.

За производот

Купувачите избираат и