• Свеж
Medline NONZIP1215 Пластични Zip Затворање Кеси со Бела Пишување-За Блок 12 x 15 (Пакет на 1000)

Medline NONZIP1215 Пластични Zip Затворање Кеси со Бела Пишување-За Блок 12 x 15 (Пакет на 1000)

DEN 2785.68

Од стока
Достапно.

Reclosable кеси се идеални за чиста и лесен за складирање.Тие се карактеризираат белата блок за јасно означување.Кесички се направени од издржлив 2 мили пластика.Reclosable кеси се идеални за чиста и лесен за складирање.Тие се карактеризираат белата блок за јасно означување.Кесички се направени од издржлив 2 мили пластика. 12" X 15".

За производот

Купувачите избираат и