• Свеж
Qorpak ТОРБА-09879 Ниска Густина Полиетилен Килибар Отворен Крај Торба, 7 Должина x 5 Ширина x 2 мили Дебела (Случај на 1000)

Qorpak ТОРБА-09879 Ниска Густина Полиетилен Килибар Отворен Крај Торба, 7 Должина x 5 Ширина x 2 мили Дебела

DEN 1067.76

Од стока
Достапно.

Килибар Ниска Густина Polyethyleneopen крајот перници за заштита на чувствителни на светлина содржина од ултравиолетовите штета.Лекот им овозможува на корисниците да се обезбеди правилно затворање на точниот степен на вртежен момент за да се обезбеди соодветна печат.Заштита, складирање или пренос на примероци и делови. 2 мили Дебелина.Мерките 7" должина од 5" ширина.Килибар ниска густина полиетилен со отворен крај перници за заштита на чувствителни на светлина содржина од ултравиолетовите штета.Направени на богородица полиетилен и ги исполнува сите USDA и барања.Заштита, складирање или пренос на примероци и делови. 2 мили Дебелина.Мерките 7" должина од 5" ширина.

За производот

Купувачите избираат и