• Свеж
Торба, Тешки-должност Примерок Tote, Платно, 16 x 9 x 14H (Полица Пакување од 2)

Торба, Тешки-должност Примерок Tote, Платно, 16 x 9 x 14H (Полица Пакување од 2)

DEN 1778.40

Од стока
Достапно.

Идеален за многу намени, вклучувајќи книги, прехрамбените производи, алатки, плажа, брод.Шевовите се двојно stitched за издржливост и да се заврши за да се спречи raveling.Изградена од Тешки градители платно.Рачките се двојно обложени и имаат зајакнување заковки за дополнителна сила.Хоризонтална се справи со се наоѓа на предната страна на торба сида празнење тешки содржина.Торба, Екстра Тешки-должност Примерок Tote, Платно, 16" x 9" x 14"H (Полица Пакување од 2).Направени од #4 Памук Платно (24 мл/sq yd).

За производот

Купувачите избираат и