• Свеж
Pyle Безжична Bluetooth Моќност Засилувач-200 Вати Стерео Аудио Приемникот w/USB Порт, ПОМОШЕН во, FM Радио, 2 Караоке Микрофон Текст, Далечински-Систем за Домашна Забава, Црна,

Pyle Безжична Bluetooth Моќност Засилувач-200 Вати Стерео Аудио Приемникот w/USB Порт, ПОМОШЕН во, FM Радио,

DEN 2013.36

Од стока
Достапно.

200-ВАТИ ЕНЕРГИЈА : На Pyle Bluetooth Стерео Засилувач е совршен за домашниот систем за забава.Тоа ви дава 200 W врв моќ да се користи за звучници w/ 4 ohms отпорност овозможи да уживате во високо квалитетни аудио. 6 ВЛЕЗОВИ : лични преносни дигитални amp кутија карактеристики USB порта за вашиот снимени музички датотеки, 3.5 мм ПОМОШЕН ВО, мобилен телефон или MP3 плеер, FM тјунер, 2 микрофон текст w/ echo за караоке овозможи да уживате во неограничени музика искуство.BLUETOOTH-ОТ : На интегриран засилувач моќ е опремен со Bluetooth за безжична музика стриминг.Работи со денешниот најновите уреди, вклучувајќи паметен телефон, таблет, лаптоп, компјутер, итн.Има вграден-антена за продолжен опсег.EQ КОНТРОЛИ : звукот проширување уред има јасни копчиња за аудио извори и селекторите, ротари knob за господар волумен корекција.Тоа, исто така, има сини LED светла кои може да се прилагоди преку LED switch копчето.ЕКРАНОТ МЕТАР : компактниот tabletop приемникот има вграден LCD дигитален дисплеј метар која го прикажува сите функции и внесување на текст користи.Далечинска контрола е исто така вклучени во пакетот за далечни аудио прилагодувања.

За производот

Купувачите избираат и