• Свеж
Мали Делови FSC1434CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка Големина, 3/4 Долго (Пакување од 100)

Мали Делови FSC1434CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка

DEN 209.52

Од стока
Достапно.

Материјал : челик.Тема големина : 1/4"-20. Должина : 3/4 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, Ниско-Сила, 1/4"-20" Нишка Големина, 3/4" Долго (Пакување од 100).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

За производот

Купувачите избираат и