• Свеж
Мали Делови FSC38850CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка Големина, 8-1/2 Долго (Пакување од 10)

Мали Делови FSC38850CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка

DEN 268.56

Од стока
Достапно.

Материјал : челик.Тема големина : 3/8"-16. Должина : 8-1/2 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, Ниско-Сила, 3/8"-16" Нишка Големина, 8-1/2" Долго (Пакет 10).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

За производот

Купувачите избираат и