• Свеж
Мали Делови FSC516214CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 5/16-18 Нишка Големина, 2-1/4 Долго (Пакување од 10)

Мали Делови FSC516214CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 5/16-18

DEN 191.52

Од стока
Достапно.

Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик.Тема големина : 5/16"-18. Должина : 2-1/4 инчи.Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 5/16"-18" Нишка Големина, 2-1/4" Долго (Пакет 10).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

За производот

Купувачите избираат и